Sedlopad Ghost Buttera

Neohodnoceno
 
  • 1 z 5
 

Novinka a zároveň nejprodávanější sedlo z dílny GHOST. V nabídce ve třech variantách ve variantě sedlopadu či sedla a také ve verzi MaXXi s extra vysokými opěrkami.

Dostupnost Zvolte variantu na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku (2 ks) na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku
Varianta
17 900 Kč    
Kategorie JEZDECKÉ PADY
 

Sedlopad Buttera je inovace modelu Toscana, který má vysoké drezurní opěrky, vyvýšenou přední i zadní rozsochu. Skládá se ze dvou částí - z beránkové dečky s výplněmi (podobně jako u Christ Iberica) a ze základu sedla s vysokou zadní a přední rozsochou, úchyty pro podbřišník, který rozkládá tlak do větší plochy a z úchytu pro třmenový řemen na suchý zip (je možné jej posouvat do vhodné pozice jako u sedel Barefoot). 

Sedlopad Buttera půjde objednat ve třech provedeních, s měkkým základem jako sedlopad nebo s panelovým systémem, jaký známe u sedel Ghost a také s vyvýšenými opěrkami jako Buttera MaXXi. Kombinace se sedlovými panely je za příplatek a celková cena sedla je 24.800,-- Kč. 

Unikátní základ tvoří tzv. sedlový "twist", což znamená že posedlí je tvořené tak, abyste ulevili kyčlím a neseděli zeširoka, jak tomu občas bývá u jiných bezkostrových sedel. 

Řemeny podbřišníku jsou z příjemně měkkého biothanu.

Velikosti:  standard 18" (konfekční velikost 42 a více), picollo 17" (konfekční velikost do 40/42), bambini 16" (konfekční velikost do 36)

Barvy: standardní barvy jsou černá a hnědá, je ovšem možné vyrobit v jakékoliv barvě. 

Materiál: semiš (přírodní produkt) nebo lorica (syntetika vhodná pro vegany). Za příplatek je možné vyrobit i z hladké kůže. 

Kombinace: měkkého provedení sedlopadu či jako sedlo s panelovým systémem.

Přidávám video kde naleznete více informací. 

https://www.youtube.com/watch?v=yodKlsrUFzQ&ab_channel=MartinaaLucieZdrav%C3%A1Zv%C3%AD%C5%99ata

Sedlo se dodává bez třmenů, třmenových řemenů a podbřišníku. Více informací naleznete na stránkách výrobce zde http://ghostsaddle.com/