Ghost Buttera Sedlopad

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Novinka a zároveň nejprodávanější sedlo z dílny GHOST. V nabídce ve třech variantách ve variantě sedlopadu či sedla a také ve verzi MaXXi s extra vysokými opěrkami.

Dostupnost Zvolte variantu na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku
Varianta
Běžná cena 17 900 Kč
Ušetříte 900 Kč (–5 %)
17 000 Kč    
Kategorie GHOST
 

Sedlopad Buttera je inovace modelu Toscana, který má vysoké drezurní opěrky, vyvýšenou přední i zadní rozsochu. Skládá se ze dvou částí - z beránkové dečky s výplněmi (podobně jako u Christ Iberica) a ze základu sedla s vysokou zadní a přední rozsochou, úchyty pro podbřišník, který rozkládá tlak do větší plochy a z úchytu pro třmenový řemen na suchý zip (je možné jej posouvat do vhodné pozice jako u sedel Barefoot). 

Sedlopad Buttera půjde objednat ve třech provedeních, s měkkým základem jako sedlopad nebo s panelovým systémem, jaký známe u sedel Ghost a také s vyvýšenými opěrkami jako Buttera MaXXi. Kombinace se sedlovými panely je za příplatek a celková cena sedla je 24.800,-- Kč. 

Unikátní základ tvoří tzv. sedlový "twist", což znamená že posedlí je tvořené tak, abyste ulevili kyčlím a neseděli zeširoka, jak tomu občas bývá u jiných bezkostrových sedel. 

Řemeny podbřišníku jsou z příjemně měkkého biothanu.

Velikosti:  standard 18" (konfekční velikost 42 a více), picollo 17" (konfekční velikost do 40/42), bambini 16" (konfekční velikost do 36)

Barvy: standardní barvy jsou černá a hnědá, je ovšem možné vyrobit v jakékoliv barvě. 

Materiál: semiš (přírodní produkt) nebo lorica (syntetika vhodná pro vegany). Za příplatek je možné vyrobit i z hladké kůže. 

Kombinace: měkkého provedení sedlopadu či jako sedlo s panelovým systémem.

Přidávám video kde naleznete více informací. 

https://www.youtube.com/watch?v=yodKlsrUFzQ&ab_channel=MartinaaLucieZdrav%C3%A1Zv%C3%AD%C5%99ata

Sedlo se dodává bez třmenů, třmenových řemenů a podbřišníku. Více informací naleznete na stránkách výrobce zde http://ghostsaddle.com/