NOVINKA! Happy Valley Barefoot® sedlo Zobrazit větší

NOVINKA! Happy Valley Barefoot® sedlo

Nový produkt

Beránkové sedlo pro dlouhodobý komfort koně i jezdce, z pravé ovčí kožešiny, umožňuje bezpečný a jistý sed. novinka Barefoot

Více informací

27 999 Kč s DPH

 • Pohodlí pro koně i pro jezdce!

   

  Model Barefoot® Happy Valley byl vyvinut speciálně na základě žádostí mnoha jezdců, kteří si přáli beránkové sedlo. Takové, které by nedělalo žádné problémy koňským zádům a zároveň nabízelo komfort sedla z pravé kožešiny.

   

  Stavba sedla Happy Valley odpovídá osvědčenému konceptu sedel Barefoot®: nabízí stejnou ochranu pro Vašeho koně a stejnou flexibilitu. Díky vloženému systému VPS® chrání sedlo koňská záda před ostrým tlakem a přitom se může přizpůsobovat pohybu koně tak, aby umožňovalo přirozenou stavbu svalstva - netlačí proti svalům.

   

  Pro všechny jezdce, kteří se chtějí v sedle cítit jistě, aniž by si připadali stísněně! Neboť pro jezdce nabízí Happy Valley ještě více komfortu: posedlí je superměkké a díky velké zabudované vycpávce z pěnové hmoty sedí jezdec velice jistě a pohodlně, takže se mu ze sedla už nikdy nebude chtít. Sedlo nabízí více než jen oporu - "obklopuje" jezdce jemně a bezpečně – je to prostě skvělý pocit!

   

  Pod posedlí z pravého beránku jsme upevnili měkký tvarovaný polštář (suchým zipem), který činí sed ještě pohodlnějším, a šetrným především pro kyčle jezdce. Díky polštáři nesedí jezdec tak široce, ale spíše do tvaru “A“.

   

  Spodní strana je vyrobena z umělé kožešiny. Sedlo má 4 D-kroužky a vyměnitelnou komoru (dodává se se středně velkou komorou). Kvalitní Conchas s koženými řemínky k dekoraci i k upevnění posedlí z pravé kožešiny.

   

  Uchycení sedla jsme vymysleli speciálně: dva řemeny vedou skrz speciální polstrování z měkké kůže, aby nepoškozovaly srst koně a nepůsobily tlak na citlivém břiše. K použití s anglickým krátkým podbřišníkem.

   

  • - Kožešinové sedlo se systémem VPS®

  • - Žádný ostrý tlak od třmenových zámků

  • - Pravá ovčí kožešina kombinovaná s nubukem

  • - Přizpůsobí se Vašemu koni

  • - Pohodlný a velice jistý sed


  Barefoot® sedla jsou vyrobeny z nubuku nebo z měkké kůže. Nubuková kůže má vrchní vrstvu částečně zbroušenou, to dělá měkčí povrch a dává sedlům charakteristický sametový nádech. Měkká kůže má hladký, měkký povrch, který je velmi ohebný a máte pocit, že sedíte na obláčku. Oba typy kůží mají otevřené póry, a proto jsou velmi pružné a ohebné a mohou se krásně přizpůsobit koňskému hřbetu, aniž by byla ohrožena stabilita a komfort.

  K čištění nubuku a měkké kůže by se neměl používat olej ani vosk, protože ucpávají póry těchto usní, což může ovlivnit pozdější uznání reklamace. Doporučujeme na sedla a příslušenství používat naše produkty pro péči o kůži. Při pravidelném používání kůži chrání a zachovávají ji pružnou a prodlužují její životnost. 


  Barva: černá, hnědá

  Velikost: 1, 2


  Tabulka pro určení velikosti sedla:

  Délk A= délka sedla zepředu dozadu [cm]

  Délka B= délka sedu [cm]

  Délka C= délka sedla shora dolů [cm]


  Sedlo

  A
  [cm]

  B
  [cm]

  C
  [cm]

  Dámská konfekční velikost

  Pánská konfekční velikost

  Happy Valley 1

  58

  35

  38

  36-40

  44-48

  Happy Valley 2

  61

  40

  39

  42-46

  50-54


  Pozn. Velikosti jsou orientační, sedla jsou vyráběna ručně a jsou možné malé odchylky.

  Sedlo se dodává bez třmenů a fendrů. Lze dokoupit dle Vaší představy.

  Každé sedlo Barefoot je vepředu vybavené vyměnitelnou komorou, což umožňuje individuální napasování podle míry Vašeho koně.

 • Napsat recenzi

  NOVINKA! Happy Valley Barefoot® sedlo

  NOVINKA! Happy Valley Barefoot® sedlo

  Beránkové sedlo pro dlouhodobý komfort koně i jezdce, z pravé ovčí kožešiny, umožňuje bezpečný a jistý sed. novinka Barefoot