Fit-Crock Sensitive Zobrazit větší

Fit-Crock Sensitive

Nový produkt

cdVet Fit-Crock SENSITIVE je za studena lisované suché krmivo pro psy s přírodními vitamíny a minerály (místo umělých). Vhodné je zejména pro psy s problematickou látkovou výměnou, citlivým metabolismem, se sklony k nadváze a alergii. Je bez lepku.

Více informací

533 Kč s DPH

 • cdVet Fit-Crock SENSITIVE je za studena lisované, neextrudované suché krmivo pro psy s přírodními vitamíny a minerály (místo umělých). Kromě velikého podílu masa (60% jehněčí & ovčí) obsahuje Fit-Crock SENSITIVE také dřeň z cukrové řepy, olej lisovaný za studena, karotku, krevní moučku, extrakt z hroznového vína, rozmarýn a směs vybraných léčivých bylin cdVet. Fit-Crock SENSITIVE neobsahuje žádné obilniny a rostlinné složky zastupuje největším podílem Topinambur hlíznatý (hlízy podobné bramborám). Dobře vyvážené složení přírodních látek v tomto krmivu pokrývá široké výživové spektrum v oblasti stopových prvků a minerálních látek, čímž zajišťuje optimální základní výživu psů na přírodní bázi; vysoký obsah inulinu působí pozitivně na střevní mikroflóru. Krmivo SENSITIVE je zdravé a velmi chutné zpestření jídelníčku, pomáhá při redukci nadváhy a je šetrnou výživou pro psy s poruchami látkové výměny.

   

  Složení:

  Topinambur, brambory, maso a vedlejší produkty živočišného původu (100% jehněčí & ovčí z jatek), krevní moučka, karotka, mořské ryby, dřeň z cukrové řepy, pivní kvasnice, hovězí tuk, za studena lisovaný rostlinný olej, melasa, lněné semínko, mořské řasy, sladové klíčky, kopřivy, březové listy, Silybum marianum (Ostropestřec mariánský), Taraxacum officinale (Smetanka lékařská), extrakt z hroznového vína, směs vybraných léčivých bylin cdVet.

   

  Analytické složky:

  Proteiny 19,90%, tuky 7,50%, vláknina 8,50%, popel 4,80%, kalcium 1,35%, fosfor 0,75% 

   

  Syntetické přídatné látky na kg:                  ŽÁDNÉ

   

  Doporučené dávkování jako hlavní krmivo:

   

  Váha psa Denní množství v g
  1 – 5 kg 50 – 100 g
  5 – 10 kg 100 – 200 g
  10 – 20 kg 200 – 300 g
  20 – 35 kg 300 – 400 g
  35 – 50 kg 400 – 500 g
  50 – 65 kg 500 – 600 g

   

  K obsahu masa v krmivu:

  Toto krmivo je deklarováno podle německého, resp. evropského zákona o krmivech. Kdyby se obsah sušeného masa a ryb přepočítal na čerstvé maso, vyšel by obsah cca 50–65 %.

   

  Ke kvalitě „vedlejších produktů živočišného původu“ ve Fit-Crocku:

  V tomto produktu jsou použity výhradně vysoce kvalitní suroviny, maso je z ovcí určených k lidské spotřebě. Vedle svaloviny byly záměrně zpracovány také vnitřnosti, které jsou pro výživu psa důležité, jako jsou plíce, vemeno, játra, vnitřní orgány a kosti. Tím je dosaženo toho, že s Fit-Crockem je Váš pes krmen podle přírodního vzoru.

   

  Konzervace, trvanlivost a skladování krmiva cdVet Fit-Crock

  Krmivo cdVet Fit-Crock je konzervováno pouze obsaženými přírodními vitamíny, které nezatěžují organizmus psa. Daň za absenci syntetických konzervačních látek je kratší doba trvanlivosti - od data výroby vydrží krmivo na jaře a vlétě 5 měsíců, na podzim a v zimě 6 měsíců, po otevření 3 měsíce. Zdravá Zvířata expedují Fit-Crocky s minimální dobou exspirace 2 měsíce. Krmivo skladujte v suchu, mimo dosah slunečního žáření a při pokojové teplotě maximálně do 25 stupňů.

   

  Přechod z extrudovaných granulí na zdravou a přirozenou stravu:

  Jestliže je Váš pes již delší dobu krmen klasickými extrudovanými granulemi, doporučujeme při přechodu na za studena lisované krmivo nebo syrové maso nejprve hladovku, a je také vhodné informovat se o možných vnějších příznacích (jako je např. větší obsah stolice, možná změna pachu, chování...) takového přechodu. Naše doporučení a další odkazy najdete v záložce Poradna, Přechod na zdravou stravu.

   

   

 • Napsat recenzi

  Fit-Crock Sensitive

  Fit-Crock Sensitive

  cdVet Fit-Crock SENSITIVE je za studena lisované suché krmivo pro psy s přírodními vitamíny a minerály (místo umělých). Vhodné je zejména pro psy s problematickou látkovou výměnou, citlivým metabolismem, se sklony k nadváze a alergii. Je bez lepku.