Fit-Crock Classic Mini Zobrazit větší

Fit-Crock Classic Mini

Nový produkt

cdVet Fit-Crock Classic Mini je za studena lisované krmivo pro psy s vitamíny a minerály výhradně přírodního původu, neobsahuje umělé látky, nezatěžuje organizmus. Je to kompletní krmivo, dobře se kombinuje s barfem.

Více informací

383 Kč s DPH

 • cdVet Fit-Crock Mini je za studena lisované, neextrudované suché krmivo pro psy s přírodními vitamíny a minerály, které neobsahuje žádné přídatné látky - je bez chemie. Díky šetrnému zpracování není přidání syntetických látek nutné - přírodní antioxidanty nebyly zničeny vysokou teplotou, jako v případě extrudace. Kromě velkého podílu masa obsahuje Fit-Crock také dřeň z cukrové řepy, olej lisovaný za studena, karotku, krevní moučku, extrakt z hroznového vína, rozmarýn a směs vybraných léčivých bylin. Dobře vyvážené složení přírodních látek v krmivu cdVet Fit-Crock pokrývá široké výživové spektrum také v oblasti stopových prvků a minerálních látek a zajišťuje tak optimální základní výživu psů na přírodní bázi.

  Složení:

  Kukuřice, maso a vedlejší produkty živočišného původu (100% jehněčí & ovčí z porážky určené pro lidskou spotřebu), hnědá rýže, kukuřičné klíčky, dřeň cukrové řepy, mrkev, krevní moučka, moučka z mořských ryb, pivovarské kvasnice, hovězí tuk, přírodní za studena lisovaný rostlinný olej, melasa, mléko a mléčné výrobky, lněné semínko, zvápenatělé mořské řasy, řasy, sladový květ, nať kopřivy, březový list, nať ostropestřce, kořen pampelišky, extrahovaná hroznová jadérka,rozmarýn, byliny

  Analytické složky:

  Hrubý protein: 19,90%, hrubý tuk: 7,20%, hrubá vláknina: 3,25%, hrubý popel: 5,50%, vápník: 1,20%, fosfor: 0,70%

  Syntetické přídatné látky na kg:                  ŽÁDNÉ

  Doporučené dávkování jako hlavní krmivo:

  Váha psa

  Denní množství v g

  1 – 5 kg

  50 – 100 g

  5 – 10 kg

  100 – 200 g

  10 – 20 kg

  200 – 300 g

  20 – 35 kg

  300 – 400 g

  35 – 50 kg

  400 – 500 g

  50 – 65 kg

  500 – 600 g

  K obsahu masa v krmivu:

  Toto krmivo je deklarováno podle německého, resp. evropského zákona o krmivech. Kdyby se obsah sušeného masa a ryb přepočítal na čerstvé maso, vyšel by obsah cca 50–65 %.

  Ke kvalitě „vedlejších produktů živočišného původu“ ve Fit-Crocku:

  V tomto produktu jsou použity výhradně vysoce kvalitní suroviny, maso je z ovcí určených k lidské spotřebě. Vedle svaloviny byly záměrně zpracovány také vnitřnosti, které jsou pro výživu psa důležité, jako jsou plíce, vemeno, játra, vnitřní orgány a kosti. Tím je dosaženo toho, že s Fit-Crockem je Váš pes krmen podle přírodního vzoru.

   

  Konzervace, trvanlivost a skladování krmiva cdVet Fit-Crock 

  Krmivo cdVet Fit-Crock je konzervováno pouze obsaženými přírodními vitamíny, které nezatěžují organizmus psa. Daň za absenci syntetických konzervačních látek je kratší doba trvanlivosti - od data výroby vydrží krmivo na jaře a vlétě 5 měsíců, na podzim a v zimě 6 měsíců, po otevření 3 měsíce. Zdravá Zvířata expedují Fit-Crocky s minimální dobou exspirace 2 měsíce. Krmivo skladujte v suchu, mimo dosah slunečního žáření a při pokojové teplotě maximálně do 25 stupňů.

   

  Přechod z extrudovaných granulí na zdravou a přirozenou stravu: 

  Jestliže je Váš pes již delší dobu krmen klasickými extrudovanými granulemi, doporučujeme při přechodu na za studena lisované krmivo nebo syrové maso nejprve hladovku, a je také vhodné informovat se o možných vnějších příznacích (jako je např. větší obsah stolice, možná změna pachu, chování...) takového přechodu. Naše doporučení a další odkazy najdete v záložce Poradna, Přechod na zdravou stravu.

   

 • Napsat recenzi

  Fit-Crock Classic Mini

  Fit-Crock Classic Mini

  cdVet Fit-Crock Classic Mini je za studena lisované krmivo pro psy s vitamíny a minerály výhradně přírodního původu, neobsahuje umělé látky, nezatěžuje organizmus. Je to kompletní krmivo, dobře se kombinuje s barfem.